Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 7494/5Telefón02 / 44 88 24 24, +421 902 730 073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7.00 - 17.30 h. So: po tel. dohovore
Test tlmičov a bŕzd

Test tlmičov a bŕzd

Dokážeme vykonať test TLMIČOV a pápravy na vibračnej stolici, zákazník obdrží protokol o teste všetkých kolies na ktorom je vidieť percentuálna účinnosť tlmenia + grafické zobrazenie účinku tlmenia. Z tohoto testu je lahšie identifikovateľný problém na náprave. Test určuje aj minimálnu povolenú hranicu účinnosti a zhodnotí či tlmenie ešte vyhovuje alebo má niektoré koleso problém v stabilite.

 

Test BŔZD robíme na valcovej stolici rovnako ako na STK. Dokážeme vykonať test aj na vozidlách vybavenými 4x4. Testy pred STK robíme na počkanie. Zákazník dostane protokol o účinnosti bŕzd kde vidí  informácie o všetkých kolesách vozidla. Test bŕzd a tlmičov sa dá vykonať súčasne a zapísať do jedného protokolu.

 

  • Prebieha na skúšacej stolici podobne ako na stanici TK
  • Jedná sa o odborný test najmä kvôli kontrole rovnomernosti účinku bŕzd
  • Výstupom je protokol o stave a účinnosti tlmičov a bŕzd

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.