Klimatizácia

Klimatizáciu vo Vašom vozidle dokážeme udržiavať v dokonalej kondícií a čistote. Pri každej servisnej prehliadke meníme peľový filter s použitím uhlíkových vlákien, ktoré zabraňujú jemnému prachu a pachom vstup do kabíny automobilu. Klimatizáciu servisujeme na všetkých druhoch automobilov. Plníme chladivom R134a aj R1234yf, ktoré sa používa v nových vozidlách. Ponúkame služby spojené s opravami a údržbou klimatizácie a máme všetky potrebné prístroje na identifikáciu úniku a opravu klimatizačného systému. Pracujeme s tromi plnohodnotnými plniacimi strojmi a profesionálnym vybavením na servis A/C.

Klimatizácia sa stala neoddeliteľnou súčasťou väčšiny moderných automobilov a pre jej dlhú životnosť je nutná aj pravidelná údržba. Pokiaľ klimatizačný systém nie je riadne vyčistený, tak sa okrem straty chladiaceho média môžu vytvárať baktérie a plesne, a tým môžu v kabíne vozidla vznikať nepríjemné zápachy. Doporučujeme dezinfekciu ozónom každých 15.000km. 

Klimatizácia

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko

E-mail

Telefón

Odkaz

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom kontaktovania a následného poskytnutia informácie/informácií. Ďalšie informácie ako spracovávame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.

Servisné služby