Klimatizácia

Klimatizáciu vo Vašom vozidle dokážeme udržiavať v dokonalej kondícií a čistote. Pri každej servisnej prehliadke meníme peľový filter s použitím uhlíkových vlákien, ktoré zabraňujú jemnému prachu a pachom vstup do kabíny automobilu. Klimatizáciu servisujeme na všetkých druhoch automobilov. Plníme chladivom R134a aj R1234yf, ktoré sa používa v nových vozidlách. Ponúkame služby spojené s opravami a údržbou klimatizácie a máme všetky potrebné prístroje na identifikáciu úniku a opravu klimatizačného systému. Pracujeme s tromi plnohodnotnými plniacimi strojmi a profesionálnym vybavením na servis A/C.

Klimatizácia sa stala neoddeliteľnou súčasťou väčšiny moderných automobilov a pre jej dlhú životnosť je nutná aj pravidelná údržba. Pokiaľ klimatizačný systém nie je riadne vyčistený, tak sa okrem straty chladicej kvapaliny môžu vytvárať baktérie a plesne, a tým môžu v kabíne vozidla vznikať nepríjemné zápachy. Okrem toho je nutné vysúšač najneskôr po dvoch rokoch vymeniť.

Klimatizácia

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Odkaz
Napíšte prosím názov dnešného dňa (ochrana proti spamu)
Súhlasím, aby spoločnosť AUTO DIŠKANEC s.r.o. ako správca spracovávala moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v tomto formulári. Ďalšie informácie na spracovanie nájdete v informáciách o ochrane osobných údajov
Servisné služby
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dát | Právne informácie | CMS Emedium Production s.r.o.