Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 7494/5Telefón02 / 44 88 24 24, +421 902 730 073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7.00 - 17.30 h. So: po tel. dohovore
Profesionálna technická kontrola a meranie emisií výfukových plynov

Profesionálna technická kontrola a meranie emisií výfukových plynov

Blíži sa dvojročná technická kontrola vášho vozidla? My môžeme vykonať všetky potrebné práce za vás. A pokiaľ chcete, môžeme ihneď aj skontrolovať vaše vozidlo a opraviť prípadné nedostatky.

  • Kombinované technické kontroly a meranie emisií
  • Rýchly a jednoduchý spôsob získania osvedčenia o vykonaní štátnej technickej kontroly
  • Protokoly testovania a merania ku každej údržbovej činnosti

Kontaktujte nás

Pravidelné technické kontroly

Bosch Car Service zaistí technickú kontrolu a kedykoľvek počas roka aj meranie emisií. Zákon tu stanoví dvojročný interval. Najskôr sa vykonáva meranie emisií výfukových plynov. Účelom je zmerať emisie vášho vozidla, aby sa zistilo, či sa pohybujú v zákonom stanovenom limite. Potom nasleduje celková kontrola vášho vozidla z hľadiska bezpečnosti, a to nezávislým odborníkom, a pridelenie príslušnej nálepky v prípade uspokojivých výsledkov.

Rýchly a jednoduchý spôsob získania nálepky o vykonanej technickej kontrole

Autoservisy Bosch Car Service vykonávajú kombinovanú celkovú kontrolu s meraním emisií výfukových plynov v súlade so zákonnými požiadavkami. Aby sa zabránilo negatívnym dopadom na životné prostredie, využíva vždy náš vyškolený personál najmodernejšie testovacie zariadenia Bosch. A po dokončení vám samozrejme radi oznámime všetky výsledky skúšok a meraní vykonávaných pri údržbových prácach. To všetko v spolupráci s oficiálnymi štátom poverenými organizáciami.

Základná kontrola pre vyššiu bezpečnosť

Ačkoli počet usmrcených osob při autonehodách každým rokem klesá, stále se zhruba u 20% všech vozidel vyskytují závažné závady a nedostatky, které mohou být příčinou fatálních nehod. Cenově výhodná základní kontrola od Bosch Car Service poskytuje spolehlivé informace o tom, zda je vaše vozidlo způsobilé provozu. Lze tím nejen zabránit nehodám, ale také předcházet pokutám a nákladným opravám. V každém případě vždy dbejte na pravidelné intervaly údržby, neboť pouze odborník pozná, kde mohou spočívat možná rizika.

Naši experti odporúčajú

Naši experti odporúčajú

Technické kontroly a meranie emisií výfukových plynov sú pre osobné automobily predpísané zákonom každé dva roky. V prípade nových vozidiel sa prvá kontrola vykonáva po 4 rokoch. Ak sa chcete s istotou vyhnúť prípadným problémom so získavaním osvedčenia o vykonanej technickej kontrole pre svoje vozidlo, odporúčame predbežnú kontrolu v jednom z autoservisov siete Bosch Car Service.

Je ešte niečo, čo by ste chcel vediet?

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.