Systém Start/Stop

Pokiaľ máte problémy so systémom Start/Stop v svojom vozidle alebo aj v prípade, že tento systém celkom zlyhá, naši odborníci pre elektrické systémy ho čoskoro oživia vďaka svojim rozsiahlym znalostiam širokého sortimentu komponentov a diagnostického vybavenia pre systémy Start/Stop od spoločnosti Bosch.

  • Profesionálne, systematické hľadanie nedostatkov
  • Náhradné diely pre systém Start/Stop v kvalite pre prvovýbavu
  • Testovanie so špičkovou kvalitou a dokonalým dielenským vybavením

Našich odborníkov na elektrické systémy nezastaví žiaden problém.

Pokiaľ máte nejaký problém s elektronikou vo vašom vozidle, môžete sa spoľahnúť na jedinečné schopnosti našich odborníkov. Preto autoservisy siete Bosch Car Service získavajú svoje vedomosti v podobe intenzívneho školenia priamo od spoločnosti Bosch, celosvetového dodávateľa do prvovýbavy a vývojára systému Start/Stop. To znamená, že náš personál je plne oboznámený s diagnostikou a odstraňovaním nedostatkov aj v prípade systémov Start/Stop.

Náhradné diely v originálnej kvalite

Nové asistenčné a komfortné systémy spolu s rozsiahlym elektronickým vybavením budú mať za následok neustále navyšovanie požiadaviek na výkon moderných vozidiel. Veľká výzva pre akumulátory, ktoré sú zvlášť silne zaťažené energeticky náročnými systémami Start/Stop novších vozidiel. V záujme zaistenia spoľahlivej prevádzky naši servisní odborníci disponujú širokou škálou špeciálnych dielov pre systémy Start/Stop a diagnostikou od firmy Bosch – od štartérov po alternátory a senzory.

Vždy zaistíme mobilitu vášho vozidla

Napriek tomu, že systém Start/Stop funguje na jednoduchom a účinnom princípe, môže sa vďaka nemu všetko pokaziť, keď nefunguje správne. Pokiaľ k tomuto dôjde, pristavte vozidlo do akéhokoľvek autoservisu siete Bosch Car Service, kde sú naši odborníci vybavení najmodernejším diagnostickým zariadením, a preto sú rýchlo schopní vyhľadať zdroj problému a vykonať nevyhnutnú opravu. Profesionálne a čo najrýchlejšie – aby ste sa opäť mohli vrátiť na cestu s emisiami výfukových plynov až o 15 % nižšími a výrazne zníženou spotrebou paliva v meste.

Naši experti odporúčajú

Nová generácia vozidiel je vybavovaná stále väčším množstvom elektrických zariadení, ako sú napr. systémy Start/Stop, ktoré sú veľmi náročné na energiu. Zvyšuje sa tým takisto množstvo energie potrebnej na spoľahlivé napájanie elektronického zariadení a na zaistenie pohybu vozidla. Naša rada: Ak vaše auto obsahuje komfortné systémy, odporúčame použiť kvalitné akumulátory Bosch s ich vyššou životnosťou a kapacitou.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Odkaz
Napíšte prosím názov dnešného dňa (ochrana proti spamu)
Súhlasím, aby spoločnosť AUTO DIŠKANEC s.r.o. ako správca spracovávala moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v tomto formulári. Ďalšie informácie na spracovanie nájdete v informáciách o ochrane osobných údajov
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dát | Právne informácie | CMS Emedium Production s.r.o.