Peugeot Speedfight

Peugeot Speedfight

Peugeot Speedfight 3 je nástupcom bestsellerov Speedfight a Speedfight 2. Už viac ako 10 rokov zaujal jednu z popredných pozícií na poli "športových" skútrov s obsahom 50ccm. Na novo prichádza tento model vybavený vykonným motorom s obsahom 125ccm a výkonom 7,8 kw.

SpeedFight 3 vďaka svojej agresívnej kapotáži je dopredu určený klientele majúcej snahu sa odlíšiť a upútať na seba pozornosť. Ostré hrany modelu Speedfigth 3 vzbudzujú ešte viac dominantný charakter. Dojem ďalej dopňujú disky s nízkoprofilovými 13" pneumatikami, brzdy typu Shuricane sľubujú adrenalínové zážitky pre každého jazdca. Výborné jazdné vlastnosti sú ďalej podporené priaznivou hmotnosťou 110kg. Dojem dokresľuje športovo ladená digitálna prístrojová doska s elektromechanickým otáčkomerom.

Speedfight 3 je vybavený 12V zásuvkou, na prianie môžete dokúpiť veterný štít, nosič a batožinový box.

SPEEDFIGHT 125

Červená - Red
SPEEDFIGHT 125
Peugeot

Možné dodanie za 30 dní

Bez ohľadu na cestu, tento skúter zapôsobí svojim unikátnym a legendárnym dizajnom. Má 100% LED osvetlenie pre dokonalú viditeľnosť, ale hlavne je neporovnateľne štýlový.

Viac informácií

Ďalšie varianty
Modrá - Deep Ocean Blue

SPEEDFIGHT 4 50 2T LIQUIDE ICEBLADE

SPEEDFIGHT 4 50 2T LIQUIDE ICEBLADE
Peugeot

Možné dodanie za 30 dní

Závodný duch – šošovky s červeným kruhom poskytujú ostrý a rozpoznateľný vzhľad. Speedfight IceBlade je jasná športová predstava!

SPEEDFIGHT 4 50 2T LIQUIDE R-CUP

SPEEDFIGHT 4 50 2T LIQUIDE R-CUP
Peugeot

Možné dodanie za 30 dní

Biela karosérie s jasne červenými detailami pre ešte športovejší vzhľad.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Odkaz
Napíšte prosím názov dnešného dňa (ochrana proti spamu)
Súhlasím, aby spoločnosť AUTO DIŠKANEC s.r.o. ako správca spracovávala moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v tomto formulári. Ďalšie informácie na spracovanie nájdete v informáciách o ochrane osobných údajov
Voľný čas
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dát | Právne informácie | CMS Emedium Production s.r.o.