Profesionálny servis brzdových systémov

Perfektne fungujúci brzdový systém je dôležitý nie len pre Vás, ale aj pre všetkých účastníkov dopravy. Zostaňte v bezpečí a nechajte si pravidelne kontrolovať všetky komponenty systémov, ktoré podliehajú prirodzenému opotrebeniu pri každodennom používaní. Kontrolujeme stav dielov, ako sú napríklad brzdové doštičky, brzdové kotúče alebo brzdová kvapalina. V prípade nutnosti vykonávame odbornú výmenu.

Diagnostika bezpečnostných systémov

Diagnostika bezpečnostných systémov
Bosch je jedným z predných vývojárov a výrobcov elektronických systémov na svete. Pretože dielenský personál Bosch Car Service môže priamo ťažiť z týchto skúseností, môžu naši kvalifikovaní špecialisti poskytovať prvotriednu údržbu s vysokou kvalitou opráv pre všetky elektronické bezpečnostné systémy vo vozidle.

> Na servisný balíček

Servis a údržba brzdových systémov

Servis a údržba brzdových systémov
Buďte v bezpečí a nechajte si v pravidelných časových intervaloch skontrolovať stav všetkých komponentov brzdových systémov vášho vozidla. Vďaka najmodernejšiemu vybaveniu autoservisu, kvalitným náhradným dielom a rozsiahlym odborným znalostiam našich pracovníkov sa vždy môžete po vykonaní údržby alebo opravy spoľahnúť na bezpečnosť jazdy.

> Na servisný balíček