Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 7494/5Telefón02 / 44 88 24 24, +421 902 730 073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk Otváracia dobaPo - Pia: 7.00 - 17.30 h. So: po tel. dohovore
Peugeot XP 400

Peugeot XP 400

Peugeot XP400 je kríženec medzi prémiovými mestskými skútrami a motocyklami. Skúter, ktorý núti myseľ cestovať a nielen to.

 

Vďaka modelu XP400 vstupuje značka Peugeot Motocycles do nového segmentu skútrov. Nasledujúci trend a úspech kategórie SUV v automobilovom sektore ponúka značka výkonný stroj v motocykloch, čo sa týka designu a funkcionality. Vyrobené vo Francúzsku, XP400 GT dopĺňa rodinu prémiových produktov značky.

Kontaktujte nás

XP400 GT ponúka unikátne štylizovanú verziu. Vďaka dymovo sfarbenému plexi štítu, high-endovému odpruženiu a ostro rezanými líniami. XP400 zosobňuje silu a dynamiku, tak dôležitú pre tento segment. Drôtované kolesá sú obuté na Pirreli pneumatíky s rozmermi 110/70-17 vpredu a 160/60-15 vzadu, čo zaručuje ešte väčšie priblíženie ku klasickým motocyklom. Ľahko off-roadová vzorka nepochybne podčiarkuje univerzalitu tohto modelu.

 

 

 

Model XP400 ponúka filozofiu SUV automobilov pretransformovanú do skútra. Odolná konštrukcia, veľké kolesá, skvelý podvozok a nezameniteľný Peugeot design vytvára jeden z najlepších skútrov značky, čo sa pôžitku z jazdy týka. XP400 je kombináciou designu, výkonu a technológií, ktoré mu dodávajú výnimočnú všestrannosť, rovnako ako SUV automobilu. Z výnimočných vlastností vychádzajú veľké kolesá, motor s výkonom takmer 38 koní, dvojkanálové ABS, veľké brzdné kotúče, neprekonateľný podvozok s veľkým zdvihom, kompaktnú karosériu, skvele navrhnuté rozloženie hmotnosti a šikovne riešené úložné priestory s možnosťou rozšírenia o veľký zadný kufor

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.