Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 5Telefón02 / 44 88 24 24, 0902730073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk, technik1@autodiskanec.sk
Peugeot Metropolis 400i

Peugeot Metropolis 400i

Tretia dimenzia mobility.

Najdokonalejší Medzi vsetkym trojkolesovými skútrom. Fantastické jazdné vlastnosti. Nový vyvinutý výkonný motor určený špeciálne pre tento model.

Úžasná výbava: kontrola tlaku v pneumatikách, palubný počítač, elektronická parkovacia brzda, diódové svetlá, nastaviteľný štít a mnoho ďalšieho.

Metropolis predstavuje výnimočné dynamické vlastnosti, k tomu navyše pridáva ďalší rozmer cestovaním a vodičských zážitkovú. Stabilný a bezpečný, silný a praktický - to všetko v jednom. Peugeot Metropolis stelesňuje inováciám a moderná vízia mobility, to všetko Vďaka prevratnej konštrukciám a novému výkonnému motoru s obsahom 400 ccm.

 

Kontaktujte nás

Peugeot Metropolis 400i

Tretia generácia vlajkovej lode tradičného francúzskeho výrobcovho Peugeot Motocycles je konečne tu! Nový Metropolis bol Rovňák Ako jeho predchodcovia vyvinutý a vyrobený v historickej továrni v Mandeure, čo značka zaisťuje maximálnu kontrolu nad kvalitou výroby. Na tú bol pri vývoji daný Rovňák veľký dorazy Ako na do detailu dotiahnutý dizajn, ktory Metropolis spája s aktuálnym dizajnovým TONO automobilov Pegueot. Ostré, ale pritom elegantné línie, nezameniteľne silueta a srdce láva ŠÚ viditeľný v kazdom detaile.

 

Technológie a vývoj silnej značky Peugeot sa prejavil a aj vo výbave, ktora Zahŕňa bezkľúčové zapaľovaním, systém monitorovaním tlaku v pneumatikách TPMS, denné LED svietenie, nastaviteľný systém kontroly trakcie TCS s Troma režimom, automatické rozblikaním výstražných svetiel pri prudkom brzdení, funkciám samostatného Statio Vďaka elektronickej aretácií predných kolies, elektronicky parkovacími brzdu Alebo prehľadný infotainment palubného počítačoch, ktory je v réžii systému i-Connect. Ten používatelia ponuka farebný 5 palcový TFT displej s možnosťou prepojením s mobilným telefonom a GPS navigácie.

 

Po technickej stránke tu máme špeciálne vyvinutý motor Peugeot PowerMotion 400i s výkonom 26,2 kW a maximálnym krútiacim momentom 38,1 Nm, ktory nastupuje už pri 5 750 otáčkach za minútu. Vďaka tomu je jazdný prejav Metropolis veľmi dynamické. Výkon umožňuj krotiť Spoľahlivé kotúčové brzdy s kombinovaným systémom ABS a SBC a samozrejme tiez starostliví odladením podvozok s premysleným systémom zavesením predných kolies, ktory vás bezpečne prevedie ktorúkoľvek cestou. Motor Spĺňa Aktuálne platné emisnú normu Euro 5.

 

 

Metropolis 400i

Metropolis 400i

Metropolis poteší ai Svojou praktickosťou. Ponuka veľký, elektronicky otvárateľný kufor za priestranným sedadlom spolujazdca, na ktoreho veko Moze primontovať nosič kufra. Ďalší úložný priestorov: je pod sedlom, kam sa zmestí jedna prilba Alebo menšími batožinu. Pre prevoz vacsi nákladovo či tašiek je tu rovná podlaha a nezabudlo sa ani na integrovaný háčik do stredového panelu, v ktorom nájdeme skrinku pre odložením dokladovať či rukavíc. Vedľa riadidiel nájdeme odkladací priestorov: s integrovanou 12V USB zásuvkou. Ochranu proti vetru zaisťuje Polohovateľné plexi štít, komfortné sedenie jazdcom vsetkych vysoká zase polohovateľný bedrová opierka vodiča a na spolujazdca čaká Veľmi priestranny sedadlo s masívnymi bočnými držadlami a výklopnými plošinami na nohy.

 

Vďaka možnosti riadiť Metropolis s vodičským oprávnením B bez nutnosti ďalších rozšírení, sa táto trojkolka stáva zaujimave alternatívou pre Riešenie každodennej mobility. Svojimi rozmery odpovediam bežným vacsie skútrom s objemom 125 ccm, ktore však deklasuje svojim výkonom, pohodlím a Predovšetkým bezpečím. Metropolis otvára úplne nové Vodičský zážitky!

 

Všetky aktuálne modely, farby a informácií nájdete na nasej stránke www.peugeot-motocycles.sk

Alebo telefonicky na tel. Čísle: 0902/730 073

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.