Peugeot Metropolis

Peugeot Metropolis

Tretia dimenzia mobility.

Najdokonalejší medzi všetkými trojkolesovými skútrami. Fantastické jazdné vlastnosti. Nový vyvinutý výkonný motor určený špeciálne pre tento model.

Úžasná výbava: kontrola tlaku v pneumatikách, palubný počítač, elektronická parkovacia brzda, diódové svetlá, nastaviteľný štít a mnoho ďalšieho.

Metropolis predstavuje výnimočné dynamické vlastnosti, k tomu navyše pridáva ďalší rozmer cestovania a vodičských zážitkov. Stabilný a bezpečný, silný a praktický - to všetko v jednom. Peugeot Metropolis stelesňuje inováciu a modernú víziu mobility, to všetko vďaka prevratnej konštrukcii a novému výkonnému motoru s obsahom 400 ccm.

Metropolis Allure

Smaragdový kryštál - Emerald Crystal
Metropolis Allure
Peugeot

Možné dodanie za 30 dní

Mandľový pohľad na prednej strane. Materiály kombinujúce perlete, kov a chróm. Elegancia a výkon s tým podpisujú dokonalosť značky Peugeot.

Viac informácií

Ďalšie varianty
Žiarivý titán - Shining Titanium
Metalová meď - Metallic Copper

Metropolis RX-R

Metropolis RX-R
Peugeot

Možné dodanie za 30 dní

Je vybavený športovým čelným sklom. Odráža eleganciu, triezvosť ale aj športovú stránku. Je vybavený športovým čelným sklom, hliníkovou podlahou a čiernymi okrajmi. Odráža eleganciu, triezvosť ale aj športovú stránku.

Metropolis RS

Metropolis RS
Peugeot

Možné dodanie za 30 dní

Vďaka svojej technológií znižuje emisie a spotrebu hluku. Výsledok: mimoriadne potešenie z jazdy a ľahšie vychádzanie do prevádzky.

Metropolis ACTIVE

Metropolis ACTIVE
Peugeot

Možné dodanie za 30 dní

Pilotné operadlá a podložky pre cestujúcich poskytujú výnimočný jazdný komfort. Stabilné, bezpečné, ochranné a pohodlné.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Odkaz
Napíšte prosím názov dnešného dňa (ochrana proti spamu)
Súhlasím, aby spoločnosť AUTO DIŠKANEC s.r.o. ako správca spracovávala moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v tomto formulári. Ďalšie informácie na spracovanie nájdete v informáciách o ochrane osobných údajov
Voľný čas
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dát | Právne informácie | CMS Emedium Production s.r.o.