Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 5Telefón02 / 44 88 24 24 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk, technik1@autodiskanec.sk
Profesionálna kontrola vozidla

Profesionálna kontrola vozidla

Pokiaľ chcete mať po celý čas istotu bezpečnej jazdy, radi sa na vaše vozidlo bližšie pozrieme pri celkovej kontrole – rýchlo, dôkladne a lacno.

  • Pre všetky modely vozidiel ľubovoľného veku
  • Sezónna kontrola a údržba
  • Originálne náhradné diely v kvalite pre prvovýbavu

Kontaktujte nás

Kontrola zamedzí budúcim problémom

Dôkladná kontrola vozidla nie je dobrá len pre vaše auto, ale má aj priamy význam pre vašu vlastnú bezpečnosť. Naši špecialisti používajú najnovšie diagnostické zariadenia, aby bolo vaše vozidlo v bezpečnom technickom stave so správnou funkciou jeho všetkých komponentov. Diagnostika je určená najmä na výrazné zníženie rizika nehôd a zvýšenie osobnej bezpečnosti všetkých cestujúcich vo vozidle. To takisto pomáha zaistiť, aby sa drahé a nepríjemné poruchy stali vecou minulosti. Máme perfektnú odpoveď, pokiaľ si chcete byť dvojnásobne istí: Celková kontrola vrátane záruky pojazdnosti zadarmo.

Odborné znalosti pre vyššiu bezpečnosť

Kontrolu vozidla si môžete – a vlastne by ste mali – nechať urobiť v každom ročnom období. Naše autoservisy celoročne ponúkajú kvalifikovanú a rýchlu diagnostiku ťažkostí pomocou najmodernejšieho testovacieho zariadenia od spoločnosti Bosch. Okrem rozsiahlych znalostí môžu naši odborníci profitovať aj z práce s kompletným sortimentom kvalitných produktov Bosch a s konkrétnymi servisnými informáciami pre všetky modely. Vďaka tomu je zaručená dôkladná kontrola dielov súvisiacich s bezpečnosťou a odborná výmena všetkých kvapalín (brzdovej kvapaliny, oleja, chladiacej zmesi) a filtrov.

Bezpečná jazda

Počet ľudí usmrtených pri dopravných nehodách v niekoľkých predošlých rokoch zaznamenal pokles. To je dobrým znamením vzhľadom na skutočnosť, že vážne poruchy má takmer 25 % vozidiel na cestách. Cenovo výhodná kontrola vozidla od Bosch Car Service poskytuje spoľahlivé informácie o tom, či je vaše vozidlo spôsobilé jazdy. To vám pomôže vyhnúť sa nebezpečným situáciám a nákladným opravám. V každom prípade vždy dbajte na pravidelné intervaly údržby, pretože iba odborník pozná, kde môžu spočívať možné riziká.

Naši experti odporúčajú

Naši experti odporúčajú

Chceli by ste vedieť? Dobrá viditeľnosť je dôležitá pre bezpečnú jazdu a je dokonca vyžadovaná zákonom. Iba najkvalitnejšie stierače sa vyrovnajú s touto výzvou, pretože musia počas svojej životnosti očistiť plochu porovnateľnú s 60 futbalovými ihriskami. Odporúčame využívať skvelú výkonnosť stieračov Bosch. A pokiaľ si ich kúpite v jednom z našich autoservisov, môžete si byť istí nielen vynikajúcou viditeľnosťou, ale zadarmo vám ich aj namontujeme.

Je ještě něco, co byste chtěli vědět ?

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.