Navigovať do servisuBratislava - Rača, Žitná 5Telefón02 / 44 88 24 24, 0902730073 E-mailtechnik2@autodiskanec.sk, technik1@autodiskanec.sk
Bicykle Bottecchia

Bicykle Bottecchia

Spoločnosť vyrábajúca bicykle s centrálou v Taliansku, ktorá ich vyrába už viac ako 100 rokov. Pomenovaná po prvom talianskom víťazovi Tour de France Ottaviovi Bottecchiovi. Majú distribúciu v Európe, Austrálií, Japonsku a Spojených štátoch.

Bicykle Bottecchia oslovili veľkú verejnosť po celom svete svojím dizajnom a technologickými inováciami. Kompletný sortiment bicyklov od závodných modelov určených pre profesionálov po elegantné dve kolesá navrhnuté pre každodenné používanie v meste až po elektrickú linku, potrieb ekologickej mobility.

Na denne meniacu sa situáciu a všetky informácie, sa nás neváhajte opýtať - 0903 408 803  alebo  technik3@autodiskanec.sk

https://www.bottecchia.com/en

Kontaktujte nás

Aktuálne informácie o všetkých modeloch bicyklov Bottecchia, nájdete na oficiálnej stránke  www.bottecchia.com  o dodaní, prípadne iných informáciách nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle - 0903 408 803   alebo e-mail:  technik3@autodiskanec.sk    radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.