Peugeot Satelis

Peugeot Satelis

Nový model obľúbeného veľkého skútra prichádza vo svojej druhej generácii. Tento model je vybavený najmodernejšími technológiami vrátane osvetlenia LED, palubným PC, prepracovaným podvozkom a novým dizajnom kapotáže.

Je zvodný, je dynamický, je elegantný. Ľahko si získa vás rešpekt a ľahko vám zlomí srdce. Jeho krivky vás nenechajú ľahostajnými. Ako náhle naň nasadnete, na chvíľu prestanete vnímať realitu. Svet zmizne a vy sa necháte uniesť rýchlou jazdou. A nebudete veriť vlastným zmyslom.

„Vlajková loď" menom Peugeot Satelis ma všetko, čo si môžete priať. Pod vizuálne aj funkčne vydareným, dvakrát prešívaným sedadlom sa skrýva veľký úložný priestor, do ktorého sa pohodlne zmestia dve prilby, či jedna stredne veľká príručná batožina. Opierky na nohy sú navrhnuté tak, aby ste mali ako vy, tak aj vás spolujazdec maximálne pohodlie. Na palubnej doske nájdete okrem výrazných a prehľadných ukazovateľov dômyselnú priehradku, pod riadidlami ďalší a väčší priestor, do ktorého sa zmestí fľaša s nápojom, a 12V zásuvka, ktorá bude vhod, keď budete potrebovať dobiť batériu mobilného telefónu.

Širokouhlé a asférické spätné zrkadielka sa postarajú o to, aby ste mali prehľad o všetkom, čo sa deje za vašim chrbtom. Predný štít vám zas poskytne náležitú ochranu.

SATELIS 125 BLACK EDITION

SATELIS 125 BLACK EDITION
Peugeot

Možné dodanie za 30 dní

Objavte nový dizajn produktu Satelis Black Edition a podľahnite plynulosti jeho liniek. Uzavreté športové čelné sklo, podlaha z nehrdzavejúcej ocele, ochranné podložky, kontrastné matné a perleťové povrchy.

SATELIS 125

SATELIS 125
Peugeot

Možné dodanie za 30 dní

Podľahnite mäkkým líniám Satelis, novým navrhnutým LED diódam na prednej a zadnej časti.

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať

Meno a priezvisko
E-mail
Telefón
Odkaz
Napíšte prosím názov dnešného dňa (ochrana proti spamu)
Súhlasím, aby spoločnosť AUTO DIŠKANEC s.r.o. ako správca spracovávala moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v tomto formulári. Ďalšie informácie na spracovanie nájdete v informáciách o ochrane osobných údajov
Voľný čas
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dát | Právne informácie | CMS Emedium Production s.r.o.